- HAMA

Цена
€7 74 / 15 14 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CD/DVD класьор за 64 бр.
Цвят: черен
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CD/DVD класьор за 64 бр.
Цвят: черен
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Аксесоар |
| Размери | 29.5 x 16,5 x 5 cm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Формат | A4 |
| Широчина на гръб (mm) | 50 mm |
| Материал | PP пластмаса |
| Механизъм | 4 халки |
| Цвят | Черен |
| С джоб | Да |
| Защита на ръбове | Да |
| Държач за етикет | Да |
| Капацитет (sheets) | 64 |
| Тегло | 0.20кг |
Класьор за 64 CD/DVD/Blu-ray HAMA, Черен
Подредете и защитете колекцията си от дискове с този здрав калъф HAMA, който побира до 64 CD, DVD или Blu-ray диска. Издръжливият черен корпус предпазва медиите от прах и драскотини, което го прави идеален за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — Побира до 64 диска в компактен дизайн, спестяващ място.
- Издръжлива защита — Твърдата външна обвивка предпазва дисковете от прах, мръсотия и леки удари.
- Лесна организация — Включва държачи за етикети за бързо идентифициране на дисковете.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Формат | A4 |
| Широчина на гръб (mm) | 50 |
| Материал | PP пластмаса |
| Механизъм | 4 халки |
| Цвят | Черен |
| С джоб | Да |
| Защита на ръбове | Да |
| Държач за етикет | Да |
| Капацитет (дискове) | 64 |
Какво има в кутията
- 1 x Класьор за 64 CD/DVD/Blu-ray HAMA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






